Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Joseff Little, Unsplash

Муніципалітет Лос-Анджелеса, США, поступово забудовуватиме паркувальні майданчики у центрі міста житлом та громадськими просторами. Такі наміри містяться у плані, оприлюдненому 31 жовтня Департаментом містопланування.

Згідно з прогнозом, до 2040 року в Даунтауні з’явиться 125 тисяч нових мешканців і 55 тисяч нових робочих місць. Це означає, що 20-відсотковий приріст населення сконцентрується на 1% території Лос-Анджелеса.

Тож міська влада вважає за необхідне скасувати паркувальні мінімуми – вимоги щодо кількості паркомісць у цій зоні й таким чином зменшити кількість автомобілів і звільнити місце для житла, комерційної забудови й публічних просторів.

«Паркувальні мінімуми у Даунтауні десятиліттями забезпечували пріоритет автомобілів над людьми», – зазначив директор Департаменту містопланування.

Приватні автомобілі, за планом, мають поступитися альтернативним транспортним засобам, таким як велосипеди, автобуси, скутери тощо.

Такий план у муніципалітеті вважать кроком до людиноцентричної мобільності та подолання кліматичної кризи. Сподіваються, що закриття й забудова паркувальних майданчиків у діловому центрі зменшить забудовне навантаження на інші частини міста, зокрема зелені зони, а також скоротить час у дорозі.

Запропонований план має пройти крізь обговорення з вигодонабувачами. Муніципалітет розглядатиме відгуки протягом першої половини 2020 року.

Нагадаємо, київський «Транспарксервіс» нещодавно оприлюднив список парковок, розташованих у радіусі 500 метрів від метро.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button