Чому на станції метро «Арсенальна» утворюється тиснява, не працюють турнікети і двері?
На вході відчинено тільки одні скляні двері, а з п’яти турнікетів працюють лише три.
На вході відчинено тільки одні скляні двері, а з п’яти турнікетів працюють лише три.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Олександр Марущак, Сьогодні
У вечірні години пік на станції метро «Арсенальна» утворюється тиснява, і всередину стає складно потрапити. Сьогодні розповідає про ситуацію на станції і в чому причина незручностей.
Щовечора метрополітен обмежує вхід на станцію: працюють тільки одні скляні двері, інші зачинені.
З п’яти турнікетів працюють лише три, жетони приймає лише один. Турнікет для проходу з банківською карткою відключено.
«Мене на “Арсенальній” мало не розчавили, коли приперли до стінки. Після цього взагалі не заходжу туди і з роботи змушена йти на станцію “Хрещатик”» – розповідає киянка Ольга Смирнова.
У Київському метрополітені кажуть, що всі незручності на «Арсенальній» пов’язані з почерговим ремонтом всіх шести ескалаторів, який розпочали у жовтні 2018 року і планують завершити у лютому 2020-го.
«Ми свідомо обмежуємо пасажирів на вхід до станції метро “Арсенальна” в години пік. Через ремонт ескалатора на станції тимчасово змінено місце розміщення турнікетів, їх трохи перенесли ближче до кас. Там немає можливості підключити їх усі в роботу, тому їх функціонує менше, ніж потрібно», – розповіла спікерка метрополітену Наталія Макогон.
Попри те, що на вході відкривають лише одні двері, пасажиропотоку вистачає, щоб у вестибюлі утворювався натовп. Кажуть, що в разі необхідності двері можуть різко відкрити, щоб випустити всіх на вулицю.
Нагадаємо, наприкінці жовтня почали закривати вхід на станцію «Золоті ворота» у ранкову годину пік. Це робиться через почерговий капітальний ремонт шести ескалаторів, який триватиме півтора роки – до 9 лютого 2021 року.
У лютому 2020 року почнуть ремонтували всі чотири ескалатори на «Майдані Незалежності».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті