Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 246 днів. За цей час ми опублікували 23264 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Вартість реконструкції Гостиного двору складає близько 500 млн грн і потрібно це зробити якомога швидше, адже будівля стоїть без даху з 2013 року. Про це на прес-брифінгу повідомив голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

«Фонд держмайна наразі завершив повернення цієї будівлі у державну власність. Ми вважаємо, що ця будівля в жодному разі не може бути приватизована. Але її подальша доля повинна вирішуватись киянами», – наголосив Сенниченко.

За його словами, Фонд готовий передати будівлю у власність міста. Для цього потрібне рішення Кабінету міністрів.

«Зараз ми маємо визначитись з двома питаннями – що буде в Гостиному дворі і хто фінансуватиме роботи по його реконструкції. Це може бути як місто, так і приватний інвестор. Тому ми повинні як найшвидше зібратись на структуровану дискусію і визначитись, які будуть функції цієї будівлі», – підкреслив Дмитро Сенниченко.

Керівник відділу досліджень ГО «Агенти змін» Юрій Грановський зазначає, що перед дискусіями важливо провести аналіз, щоб зрозуміти значення Гостиного двору. Йдеться про три рівні – рівень громади, рівень міста і рівень держави.

«Ми маємо провести просторові та соціологічні дослідження, щоб зрозуміти значимість цього об’єкту. Після цього проведемо дискусії та воркшопи на всіх рівнях. Лише тоді ми зможемо знайти сенси, яких бракує для ухвалення рішення», – пояснив Грановський.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button