Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

29 листопада о 18:00 у Національному художньому музеї України відкриється постійна експозиція «Модернізм в Україні».

Експозиція, розташована на другому поверсі музею, – спроба переглянути усталений погляд на українське мистецтво першої третини ХХ століття.

Чимало творів виставлять уперше за роки незалежності. Це, зокрема, фрески бойчукістів Оксани Павленко, Миколи Рокицького і Льва Крамаренка, «Яблуня» на левкасі Михайла Бойчука (1913), твори Олександра Петренка, Івана Хворостецького, Сергія Колоса, ранні роботи Анатоля Петрицького, «Хвиля» і нещодавно відреставровані «Пилярі» Олександра Богомазова, «Збирання помідорів» Івана Падалки, твори французького періоду Олекси Грищенка.

«Пилярі» Олександра Богомазова. Фото: Василь Артюшенко, DT.UA

Також уперше експонують скульптуру Олександра Архипенка «Жіночий образ» (1925). Її подарували NAMU п’ять років тому.

На відкритті Олена Кашуба-Вольвач проведе кураторську екскурсію (початок о 18:30), а потім на відвідувачів очікує DJ-сет від Анни Винниченко. Вхід вільний.

Також на відкритті презентують результати меценатської співпраці NAMU з ПриватБанком, який надав два мільйона гривень на відкриття «світлових ліхтарів» у стелі музею. У трьох залах другого поверху вже відкрили світлові вікна, передбачені первісним архітектурним планом.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року Національний художній музей отримав нову айдентику, а також провів реновацію вестибюлю.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button