Українські мозаїки анімували на фасаді Музею Леопольда у Відні (відео)
Медіа-художники використали понад пів сотні монументальних мозаїк із фотоархіву «Decommunized».
Медіа-художники використали понад пів сотні монументальних мозаїк із фотоархіву «Decommunized».
Скріншот відео
Український інститут опублікував у хорошій якості відеозапис шоу, яке відбулося третього жовтня у Музейному кварталі Відня, Австрія. На фасад Музею Леопольда проєктували анімацію, створену за мотивами українських мозаїк 1960-70-х років.
3D-мапінг «Discover Ukraine: Bit by Bit» став кульмінацією «Української ночі» – заходу української електронної музики і візуального мистецтва.
Анімацію створила команда медіа-художників THETA. Вони використали понад пів сотні монументальних мозаїк із фотоархіву Євгена Нікіфорова «Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics».
Серед цих робіт були мозаїчні панно Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, «Дерево життя» і «Боривітер» Алли Горської, «Нічого кращого немає, як тая мати молодая» Степана Кириченка і Надії Клейн, «Море і риби» Володимира Патики тощо. Останню нещодавно демонтували у Львові, а зараз компанія-забудовник відновлює панно.
3D-шоу супроводжувала музика Ptakh Jung.
Того ж вечора на «Українській ночі» виступали музиканти, які поєднують електронну музику з етнічними мотивами: Onuka, Dz’ob та Zavoloka.
Нагадаємо, татуювання за мотивами фотоархіву мозаїк Нікіфорова робить київський тату-майстер.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті