Українські мозаїки анімували на фасаді Музею Леопольда у Відні (відео)
Медіа-художники використали понад пів сотні монументальних мозаїк із фотоархіву «Decommunized».
Медіа-художники використали понад пів сотні монументальних мозаїк із фотоархіву «Decommunized».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Український інститут опублікував у хорошій якості відеозапис шоу, яке відбулося третього жовтня у Музейному кварталі Відня, Австрія. На фасад Музею Леопольда проєктували анімацію, створену за мотивами українських мозаїк 1960-70-х років.
3D-мапінг «Discover Ukraine: Bit by Bit» став кульмінацією «Української ночі» – заходу української електронної музики і візуального мистецтва.
Анімацію створила команда медіа-художників THETA. Вони використали понад пів сотні монументальних мозаїк із фотоархіву Євгена Нікіфорова «Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics».
Серед цих робіт були мозаїчні панно Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, «Дерево життя» і «Боривітер» Алли Горської, «Нічого кращого немає, як тая мати молодая» Степана Кириченка і Надії Клейн, «Море і риби» Володимира Патики тощо. Останню нещодавно демонтували у Львові, а зараз компанія-забудовник відновлює панно.
3D-шоу супроводжувала музика Ptakh Jung.
Того ж вечора на «Українській ночі» виступали музиканти, які поєднують електронну музику з етнічними мотивами: Onuka, Dz’ob та Zavoloka.
Нагадаємо, татуювання за мотивами фотоархіву мозаїк Нікіфорова робить київський тату-майстер.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті