Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Скріншот відео

Український інститут опублікував у хорошій якості відеозапис шоу, яке відбулося третього жовтня у Музейному кварталі Відня, Австрія. На фасад Музею Леопольда проєктували анімацію, створену за мотивами українських мозаїк 1960-70-х років.

3D-мапінг «Discover Ukraine: Bit by Bit» став кульмінацією «Української ночі» – заходу української електронної музики і візуального мистецтва.

Анімацію створила команда медіа-художників THETA. Вони використали понад пів сотні монументальних мозаїк із фотоархіву Євгена Нікіфорова «Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics».

Серед цих робіт були мозаїчні панно Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, «Дерево життя» і «Боривітер» Алли Горської, «Нічого кращого немає, як тая мати молодая» Степана Кириченка і Надії Клейн, «Море і риби» Володимира Патики тощо. Останню нещодавно демонтували у Львові, а зараз компанія-забудовник відновлює панно.

3D-шоу супроводжувала музика Ptakh Jung.

Того ж вечора на «Українській ночі» виступали музиканти, які поєднують електронну музику з етнічними мотивами: Onuka, Dz’ob та Zavoloka.

Нагадаємо, татуювання за мотивами фотоархіву мозаїк Нікіфорова робить київський тату-майстер.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button