Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Головну ялинку на Софійській площі у Києві змонтують із сосен і ялиць, які привезуть із Вінницької та Житомирської областей, повідомляє Житомир.info.

У Радомишльському лісгоспі на Житомирщині підготували 400 сосен розмірами від одного до чотирьох метрів. Тут само замовляли дерева для головної ялинки Києва у 2003-2005 роках.

Сосни мали відправити до Києва 28-29 листопада.

Сосни та ялинки ростуть на спеціальних плантаціях – їх на Житомирщині 700 гектарів. Для того, щоб виростити ялинку середніх розмірів, потрібно не менше шести-семи років. На зрізане дерево чіпляють етикетку з номером і штрихкодом. Собівартість виробництва однієї ялинки – приблизно 100 гривень.

Київську ялинку почнуть монтувати п’ятого грудня і планують завершити 12 грудня. Її висота складе 30 метрів. Прикрасять іграшками вартістю 2,7 мільйона гривень у стилі казки «Лускунчик».

На Софійській площі компанія Folk Ukraine планує влаштувати «класичне європейське Різдво» за мотивами німецьких казок, а пригощатимуть мюнхенськими ковбасками. Також святкове містечко облаштують на Контрактовій площі.

Читайте також: «Туалетний йоршик» та купа сміття: новорічні ялинки, які стали провалом для муніципалітету

Щоб запобігти вирубуванню лісу, Державне агентство лісових ресурсів створило спеціальні плантації новорічних ялинок на площі п’ять тисяч гектарів. Щороку в грудні проводять вирубку в загущених молодняках, звідки вибирають близько мільйона хвойних дерев. Їх можна купити у легальних пунктах продажу. Після новорічних свят у Києві відкривають пункти збору ялинок.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button