Українські конструктори презентували проєкт поселення на Місяці
Будівництво бази вимагатиме п'ять запусків ракети «Криптон».
Будівництво бази вимагатиме п'ять запусків ракети «Криптон».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 252 днів. За цей час ми опублікували 25982 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Скріншот із відеопрезентації КБ «Південне»
Державне конструкторське бюро «Південне» розробило проєкт промислово-дослідної бази на Місяці. Над концепцію працювали з 2017 року, а днями її презентували на міжнародному симпозіумі Асоціації «Місячного селища» (Moon Village Association) у Токіо.
Презентація в Токіо. Фото: КБ «Південне»
Місяць як найближче до Землі небесне тіло розглядають як складову майбутньої космічної інфраструктури Сонячної системи. Інтернаціональна місячна база зможе слугувати для видобутку ресурсів, а також бути пересадковим майданчиком для запуску космічних кораблів на інші планети.
Скріншот із відеопрезентації КБ «Південне»
У проєкті описано, як виглядатимуть інфраструктура поселення, місячні модулі, місячний ровер. Конструктори візуалізували 360-градусну панораму місячної бази.
Вантажі та екіпаж із чотирьох космонавтів доправлятиме на Місяць важка ракета-носій «Криптон», яку також розробляє КБ «Південне». Будівництво бази вимагатиме п’ять запусків ракети. У поселенні буде кисень і вода.
Скріншот із відеопрезентації КБ «Південне»
Конструкторське бюро «Південне», розташоване у Дніпрі, розробляє бойові ракетні комплекси та ракетно-космічні системи.
Нагадаємо, цьогоріч американське архітектурне бюро SOM презентували свій проєкт постійного поселення на Місяці.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті