Харківське кафе стало брати плату з відвідувачів із ноутбуками
За користування кав'ярнею як коворкінгом попросять сплатити до 300 гривень на годину.
За користування кав'ярнею як коворкінгом попросять сплатити до 300 гривень на годину.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/kofeinukr
Адміністрація кав’ярні Kofein у Харкові почала стягувати плату з відвідувачів, які приходять не поїсти або випити кави, а попрацювати, повідомляє AIN.UA.
Тим, хто поводить себе «підозріло», наприклад, відкриває ноутбук, офіціанти приносять табличку, в якій пропонується сплатити 150 гривень на годину за користування кафе як коворкінгом. У людні години з 17:00 до 19:00 тариф зростає до 300 гривень на годину. Для порівняння, вартість роботи у київському коворкінгу «Часопис» становить 225 гривень на день, в «Освіторія Хаб» – 4000 гривень на місяць.
Харків’янин Павло розповів у Facebook, що його теж запідозрили у бажанні попрацювати та принесли табличку. Він схвалив роботу копірайтера і погодився, що заклад зазнає збитків через відвідувачів, які годинами займають столики, замовивши лише чай.
Фото: facebook.com/pavelobod
Натомість Ользі така ініціатива не дуже сподобалася, адже їй незрозуміло, як адміністрація визначає тих, хто прийшов по роботі.
«Тепер, якщо ти раптом дістав ноут, – а в моєму випадку навіть смартфон у руках викликав підозру адміністратора, що я не просто п’ю каву, а безсовісно працюю на їхній території, – сплати за годину від 150 до 300 гривень», – пише вона.
В адміністрації Kofein виданню повідомили, що це експериментальний режим роботи.
«Часто буває, що приходять одна-дві людини в години пік, сідають за столик на чотири місця, замовляють чашку кави і сидять з комп’ютерами три-чотири години, працюючи в мережі, вивчаючи мови тощо. Ми розуміємо, що цим людям добре і раді їм у цьому допомогти. Але якщо наш столик на чотирьох приноситиме нам за день 30 гривень – це вірний шлях у нікуди. І треба з такими клієнтами шукати якісь інші варіанти роботи», – повідомили в кав’ярні.
Дивіться фото: У Брюсселі пам’ятку модернізму перетворили на коворкінг
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті