У 2020 році ООН відкриє в Україні онлайн-курси зі сталого розвитку
Безкоштовні курси призначені для публічних службовців, представників бізнесу і громадських діячів з усіх регіонів України.
Безкоштовні курси призначені для публічних службовців, представників бізнесу і громадських діячів з усіх регіонів України.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Вже на початку 2020 року в Україні з’являться онлайн-курси зі сталого розвитку, призначені, зокрема, для публічних службовців, представників бізнесу і громадських діячів з усіх регіонів України.
Ініціатива належить Програмі розвитку ООН, яка реалізує проєкт «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
«Дистанційна освіта має безліч переваг і набирає обертів в Україні та світі. Водночас є потреба в підвищенні обізнаності з питань сталого розвитку, щоб забезпечити економічні, екологічні й соціальні перетворення і передати майбутнім поколінням не тільки комфортний, а й придатний для життя світ», – прокоментував Мустафа Саіт-Аметов, керівник ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах.
У вільному доступі з’являться три онлайн-курси. Їхні ініцатори вважають, що адекватно реагувати на виклики сьогодення – бідність, нерівність, кліматичні зміни тощо – можна спільними діями влади, громади та бізнесу. Робота в партнерстві сприятиме кращим умовам для гідної праці, якісної освіти, турботи про довкілля, відповідального виробництва і споживання, тощо.
«Як діяти далі – власне, це і є концепція цих онлайн-курсів. Вона відображена також в їхній назві», – зауважив Мустафа Саіт-Аметов.
За словами Саіт-Аметова, публічні службовці підвищать свою спроможність аналізувати, формувати та реалізовувати публічну політику сталого розвитку територій; представники малого і середнього бізнесу – дізнаються як саме перейти до раціональних моделей виробництва й підвищити конкурентоспроможність; представники громадських організацій – якісно просувати ідеї сталого розвитку в Україні.
Старт курсів запланований на кінець січня 2020 року. Вони будуть доступні на освітніх платформах BУМ Online і Prometheus. Мова онлайн-курсів – українська, субтитри – англійською.
Нагадаємо, 25 вересня 2015 року на зустрічі вищого рівня в ООН у Нью-Йорку представники 193 країн ухвалили глобальну програму «Перетворення нашого світу: Порядок денний в галузі сталого розвитку на період до 2030 року», яка включає 17 Цілей сталого розвитку і 169 завдань.
Фактично, визначено перелік нових орієнтирів для розвитку світу: подолання бідності й голоду, забезпечення здорового способу життя, якісної освіти, доступ до чистих джерел енергії, розвиток інфраструктури, відповідальне виробництво і споживання, боротьба зі змінами клімату тощо.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті