Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Зараз турнікети, які приймають Kyiv Smart Card, позначено наліпками. Фото: facebook.com/aleksey.yankovskiy.9

17 грудня Київський метрополітен уклав договір із словенською компанією-виробником Riko на постачання турнікетів для 15 станцій за результатами тендеру на ProZorro. Це коштуватиме 102 мільйони гривень.

До середини 2020 року словенці мають поставити 23 комплекти обладнання LOTTol для станцій Героїв Дніпра, Оболонь, Почайна, Тараса Шевченка, Контрактова площа, Льва Толстого, Либідська, Кловська, Палац спорту, Дружби народів, Видубичі, Славутич, Осокорки, Позняки та Харківська.

Турнікети прийматимуть оплату за допомогою банківських карток, смартфонів із NFC, карток оплати проїзду, Карток киянина та паперових або електронних QR-квитків.

Кожен комплект включає контрольно-пропускний пункт, 5-10 автоматичних контрольних пунктів, комутаційну шафу, бар’єр (який входить не у всі комплекти), нульову стійку (теж входить не у всі комплекти), основи, два пульти контролера, кабельно-провідникову продукцію.

Крім того, виконавець поставить софт пунктів, системи обліку проходів та моніторингу стану пунктів, запчастини та інструменти, стенд для діагностування й усунення несправності та сім мобільних комплектів для діагностики обладнання.

Як зазначають Наші гроші, компанія Riko у 2017 році постачала транспортні турнікети для Великої Британії.

Нагадаємо, е-квиток обіцяли запустити на повну потужність першого листопада 2019, але потім міська влада заявила про неготовність метрополітену. За останніми даними, нова система оплати має запрацювати у квітні 2020 року.

Киянин Віталій Селик підрахував усі тендери на запровадження е-квитка в Києві. Як виявилося, з 2016 року було витрачено 800 мільйонів гривень.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button