Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23482 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: пресслужба КМДА

Киянин Віталій Селик підрахував усі тендери на запровадження е-квитка в місті Києві. Як виявилося, міська влада з 2016 року провела закупівель на 800 мільйонів гривень. Табличку з посиланнями на всі закупівлі Віталій опублікував на сторінці Фейсбук.

Приміром, 365 мільйонів використали на 1500 комплектів валідаторів (покрила 1500 одиниць транспорту), 100 мільйонів – на системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації.

При цьому е-квиток досі працює у тестовому режимі, а це передбачає залучення нових коштів для його повного впровадження.

Е-квиток обіцяли запустити на повну потужність першого листопада 2019, але потім міська влада заявила про неготовність метрополітену. Тому він досі працює в тестовій експлуатації. При цьому періодично в київському метрополітені трапляється збій роботи системи е-квитка. 

Також можливість поповнення Kyiv Smart Card на всіх станціях метро обіцяли забезпечити вже в листопаді, але наразі картку можна поповнити лише на 13 станціях.

За останніми даними, е-квиток у Києві планують остаточно запустити у квітні 2020 року.

Читайте також: Чому не в Києві: е-квиток для громадського транспорту в Житомирі (оновлено)

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button