Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Elephant Robotics

Китайський стартап Elephant Robotics розробив біомеханічну кішку MarsCat і зібрав гроші на Kickstarter для її масового виробництва.

Кішка-робот рухається за допомогою 16 шарнірів. Вона може не лише ходити по дому, але й гратися, спати, копирсатися в котячому туалеті, а також «місити» лапами поверхню.

У носі робокішки вмонтовано камеру, лазерний датчик відстані, мікрофон, динамік і шість датчиків дотику. Завдяки цьому начинню кішка зможе уникати перешкод, відповідати на кілька голосових команд і розпізнавати три іграшки, які йдуть із нею у комплекті.

Зокрема, кішка може виконувати такі команди, як «Привіт», «Поглянь на мене», «Біжи», «Сідай», «Повернися», «До мене», «Стій», «Заспокойся» тощо. А може й не виконувати, якщо не захоче.

Розробники запевняють, що характер біомеханічної кішки формується з часом відповідно до того, як із нею взаємодіє власник. Наприклад, чим більше з нею розмовляти, тим частіше вона нявчатиме у відповідь. Особистість змінюватиметься за трьома векторами: ентузіазм / байдужість, акативність / пасивність, комунікабельність / сором’язливість.

Код робокішки є відкритим, тож власник може його коригувати та додавати нові риси. На одному заряді батареї тварина лишатиметься активною протягом двох-трьох годин.

Після виходу у виробництво робокішка коштуватиме 1300 доларів. Зараз її можна передзамовити за 650 доларів. Наразі розробники зібрали на спільнокошті майже 56 тисяч доларів – на 36 тисяч більше мети.

https://youtu.be/MEn1QzHQ8AI

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button