Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Nick de Partee / unsplash

Нещодавно Міністерство соціальної політики заявило, що розробляє зміни до законодавства, які унеможливлять ввезення в Україну вживаного одягу та взуття під виглядом гуманітарної допомоги.

Олег Коваль, заступник Міністра соцполітики згодом пояснив, що Міністерство соціальної політики «не виступає проти бізнесу “секонд-хенду”», а «бореться зі “схемами на гуманітарці”».

За словами Коваля, міністерство хоче припинити «потік контробанди, яка завозиться в Україну під виглядом гуманітарної допомоги». Чиновники підозрюють, що «“гуманітарний вантаж” використовується не для допомоги людям, а для ухиляння від сплати податків».

За даними міністерства, речі з гуманітарної допомоги продаються не тільки в магазинах, але й в дорогих бутіках.

«Щороку від цих схем державний бюджет втрачає до 2 млрд грн! Ось проти цього і спрямована наша ініціатива!», – йдеться в повідомленні Мінсоцполітики.

При цьому у повідомленні Міністерства не йшлося про те, що за умови оподаткування чи сплати мита з ввезення речей, ціна таких речей неодмінно зросте.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button