Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 23578 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Becca McHaffie, Unsplash

Міністерство соціальної політики розробляє зміни до законодавства, які унеможливлять ввезення в Україну вживаного одягу та взуття в якості гуманітарної допомоги, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Заступник міністра соцполітики Олен Коваль вважає, що бізнесмени продають на секонд-хендах одяг, імпортований під виглядом гуманітарної допомоги.

«Ми є гідна нація, і нам не потрібні мільйони тонн секонд-хенду в країні», – заявив він.

Виключення становитимуть речі для ЗСУ, СБУ, МВС, ДСНС та для медичних закладів. За словами Коваля, таке виключення пояснюється тим, що часто українським службовцям безкоштовно передають з-за кордону дороге спорядження, в якого сплив термін зберігання.

Нагадаємо, у 2014 році президент МАУ Юрій Мірошников висловився у схожому тоні проти лоукостів, заявивши, що вони «перетворили авіацію зі статусної речі на приміську електричку».

В Україні секонд-хенд складає понад 50% імпорту готової продукції легкої промисловості. У 2017 році Україна посіла третє місце у світі за обсягами імпорту вживаного одягу.

Водночас прихильники руху Zero Waste закликають купувати речі на секонд-хендах. Нещодавно Onuka презентувала кліп на трек Zenit, костюми для якого створювали саме з матеріалу, знайденого на київських секонд-хендах.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button