Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото the-village.com.ua

У КМДА повідомляють, що в 190 з 430 шкіл Києва учні обирають страви за принципом «шведського столу» або одну з двох-трьох запропонованих страв. Також діти стали на сніданки та обіди отримувати свіжі овочі та фрукти, йогурти та напої на вибір.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський повідомив, що міська влада не зменшує темп перетворень у шкільних їдальнях Києва і прагне зробити якісним шкільне харчування у всіх столичних школах.

Також повідомляють, що у міста є фінансування для переходу на нову систему харчування, тому вся відповідальність за зволікання лежить на керівниках районних управлінь освіти та директорах шкіл.

Зі сторінки КМДА у Facebook

В разі, якщо компанії, що надають послуги з харчування дітей, годуватимуть їх неякісною їжею, їх можуть оштрафувати на 20% від суми договору. Управління освіти зобов’язане не сплачувати за послугу, якщо діти повертатимуть більше половини страви.

Масштабне впровадження програми харчування «шведський стіл» у школах почали з вересня 2019 року. Тоді систему впровадили в 27 столичних школах.

Реформувати шкільне меню почали відповідно до рецептури страв, які розробив кухар Євген Клопотенко. Метою кулінара було розробити нові рецепти для шкільних їдалень, які були б кращої якості та смачнішими, але коштували б так само, як раніше.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button