Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Станція метро «Дорогожичі». Фото: mirmetro.net

Громадська організація «Марш пам’яті» та благодійна організація «Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» звернулися в мерію Києва з проханням перейменувати станцію метро «Дорогожичі» на «Бабин Яр», адже поблизу станції знаходиться історико-меморіальний заповідник урочища Бабиного Яру. Звернення було направлено в КМДА в кінці 2019 року.

Про це УНІАН повідомив Євген Городецький — керівник ГО «Марш пам’яті» та один з організаторів щорічного Маршу пам’яті жертв Бабиного Яру.

Фондом «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» були організовані громадські слухання, консультації та публічні дискусії з приводу перейменування станціії метро, де зібралися представники органів самоорганізації населення Подільського та Шевченківського району, учасники та лідери різних громадських організацій, а також громада міста. У мерії кажуть про створення спеціальної комісії, що розгляне можливість реалізації цієї ініціативи.

Пам’ятник жертвам Бабиного яру. Фото: Paul de Gregorio

За мінімальними оцінками, на території Бабиного Яру були розстріляні понад 30 тисяч євреїв Києва. Розстріли в урочищі стали одним з найбільших масових випадків геноциду під час Другої світової війни.

Читайте також: Частина єврейської громади виступила проти чинного проєкту меморіального центру «Бабин Яр»

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button