Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Luis Melendez, Unsplash

Міністерство охорони здоров’я Іспанії 16 березня оголосило, що через пандемію коронавірусу всі приватні медичні заклади переходять під державний контроль до подальших розпоряджень, повідомляє Politico.

Підприємства, які мають потужності для виробництва медичного обладнання, повинні співпрацювати з державою.

Регіональні органи влади отримали повноваження брати під контроль всі громадські будівлі та переобладнувати їх під медичні центри.

Студентів останніх курсів медичних університетів залучать до роботи у лікарнях на час пандемії.

Минулого тижня Іспанія, яка є однією з найбільш уражених коронавірусом країн світу (598 загиблих, 13716 інфікованих), оголосила надзвичайний стан. Було закрито всі заклади освіти, ресторани, бари, магазини та громадські місця. Працюють лише продуктові супермаркети та аптеки.

Громадянам дозволено виходити з дому лише щоб дістатися до роботи, купити продукти та ліки. Уряд слідкує за переміщеннями людей за допомогою дронів.

17 березня уряд Франції також заявив, що готовий тимчасово націоналізувати великі компанії для порятунку економіки країни на час пандемії коронавірусу.

11 березня ВООЗ оголосила поширення коронавірусу COVID-19 пандемією.

Читайте також у нашому матеріалі про досвід італійського міста, якому вдалося зупинити поширення вірусу за допомогою масового тестування.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button