Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Постери на пам’ять про лікаря Лі Веньляна, який першим повідомив про COVID-19. Фото: Adli Wahid, Unsplash

Темпи поширення коронавірусу COVID-19 у світі зростають, повідомив на брифінгу гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреєсус.

Після першого зафіксованого випадку до 100 тисяч випадків минуло 67 днів. Потім 11 днів знадобилося, щоб інфікувалися ще 100 тисяч людей, і ще 100 тисяч захворіли протягом лише чотирьох днів.

За даними ресурсу worldometers.info, наразі у світі захворіло 392 тисячі людей. Із них померло понад 17 тисяч, понад 100 тисяч одужали.

Ліворуч загальна кількість випадків коронавірусу у світі, праворуч – крива загальної кількості летальних випадків. Графіки: worldometers.info

10 країн світу з найбільшою кількістю зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби виглядає так:

Графіки: worldometers.info

Італія – друга після Китаю найбільш уражена пандемією країна світу. Проте вже третій день як смертність знижується, як і кількість нових випадків.

Кількість нових випадків на день. Графіки: worldometers.info

Свого піку смертність в Італії сягнула 21 березня, коли від коронавірусу померли 793 людини. Наступного дня летальних випадків було 651, а 23 березня – 601.

Кількість нових смертей на день. Графіки: worldometers.info

У Китаї кількість нових випадків і смертей зменшується вже довгий час. Наразі співвідношення тих, хто одужав, і тих, хто захворів, дозволяє казати про те, що крива епідемії йде на спад.

Жовта лінія показує кількість нових випадків у Китаї, а зелена – кількість тих, хто одужав. Графіки: worldometers.info

Станом на ранок 24 березня в Україні офіційно зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби. Наразі динаміка поширення коронавірусу в Україні виглядає так:

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button