Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 273 днів. За цей час ми опублікували 23462 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: no-covid.org.ua

Дизайнер Андрій Павлов створив сервіс «Підвези лікаря», який зв’язує медпрацівників із водіями і допомагає дістатися роботи в Києві.

Андрій розповідає, що його надихнули створити такий сервіс перерва в роботі, спостереження за організацією транспорту в місті, а також досвід його родички.

Його теща – дитячий невролог, яка живе на Західному масиві, і найближчий маршрут транспорту розташовано у 10 кілометрах. Від керівництва лікарні їй не надходили жодні інструкції, як скористатися іншими способами дістатися роботи, такими як Uber і Bolt, з якими МОЗ домовилося про безкоштовне розвезення медиків.

Медики, яким складно дістатися роботи, можуть залишити заявку на сайті сервісу. З собою потрібно мати медичну маску, посвідчення медпрацівника або іншу довідку про місце роботи в медзакладі.

Водії можуть пропонувати свою допомогу на сайті, в координаційній групі на Facebook, у чатах Telegram і Viber та за допомогою онлайн-застосунку l2mtk.glideapp.io

Сервіс вже працює у тестовому режимі. Вчора, 23 березня, було розвезено медиків за сімома адресами.

Нагадаємо, 17 березня повністю припинив роботу київський метрополітен. З 23 березня кількість маршрутів наземного транспорту скоротили до 17, користуватися ним можна лише за перепустками. Станом на 10:00 24 березня в Україні зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button