Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Дмитро Макагон

Коли закінчиться карантин, в Києві вже не буде можливості оплатити проїзд у громадському транспорті жетонами та квитками. Пільговики, які мають проїзні старих зразків, зможуть користуватися ними до першого липня. Про це Укрінформ повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

«Зараз, поки використання громадського транспорту недоступне для більшості пасажирів, я прошу киян використати цей час як можливість підготуватися до змін. Тому що коли закінчиться карантин, ніяких жетонів та квитків у кондукторів вже не буде. Тож краще завчасно придбати е-квиток і вивчити усі його переваги», – наголосив Назаров.

Раніше Назаров повідомляв Сьогодні, що через карантин виникла низка труднощів, така як розповсюдження синіх карток Kyiv Smart Card – основні точки їх реалізації розташовано у метрополітені, а він зараз закритий.

Крім того, не встигають надрукувати електронні учнівські квитки для всіх школярів. Є й проблеми зі студентськими проїзними.

Водночас Назаров повідомляв, що що запуск е-квитка, запланований на перше квітня, переносити не планують. Адже запуск системи, вважають у КМДА, має формальний характер, оскільки кияни вже активно користуються електронним квитком.

У Києві та Україні від 12 березня запроваджено карантин. Він триватиме щонайменше до 24 квітня. 17 березня повністю припинив роботу київський метрополітен, а користуватися наземним транспортом можна лише за перепустками.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button