Через карантин з притулків Нью-Йорка розібрали всіх собак і котів
За минулі два тижні попит на них зріс удесятеро.
За минулі два тижні попит на них зріс удесятеро.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В умовах карантину мало кого здивуєш дефіцитом туалетного паперу або антисептику для рук, а от у Нью-Йорку в притулках для тварин закінчилися собаки й коти, пише Bloomberg.
Притулки у Нью-Йорку, епіцентрі пандемії коронавірусу в США, повідомляють про те, що жителі розібрали майже всіх безпритульних тварин. За минулі два тижні попит на котів і собак зріс удесятеро.
«Зараз у нас просто вже не залишилося собак на усиновлення», – каже Анна Лей, директорка притулку «Брудні лапи».
Цей феномен намагаються пояснити тим, що більшість нью-йоркців сидять удома та водночас більше страждають від тривожності, а спілкування з домашніми тваринами розглядають як спосіб заспокоїтися.
Так само про збільшення попиту повідомляють компанії, які постачають корм, ліки та інші товари для тварин – і це на тлі загального падіння ринку.
Подібна ситуація спостерігається й у Лос-Анджелесі, де попит на собак і котів, що їх люди почали забирати назавжди або на перетримку, зріс на на 70%.
Наприклад, у Вашингтоні одне подружжя всиновило Голді, 10-річну хвору на рак собаку, саме через карантин. Вирішили, що саме зараз зручний час, коли можна приділити більше уваги для адаптації тварини в новому домі.
Водночас зоозахисні організації непокояться, що надалі можна очікувати іншу тенденцію – зростання кількості покинутих тварин через викликані пандемією безробіття та економічну кризу. Тож притулки знову наповняться.
Нагадаємо, ще один ефект пандемії коронавірусу COVID-19 та глобального карантину – сплеск домашнього насильства.
Фото: Markus Winkler, Unsplash
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті