В українських містах закрили дані, які відстежують рух громадського транспорту
У Києві доступ до цих даних відновили лише сьогодні.
У Києві доступ до цих даних відновили лише сьогодні.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 363 днів. За цей час ми опублікували 26720 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Місцезнаходження громадського транспорту у великих містах України стали приховувати у безкоштовних онлайн-сервісах, таких як EasyWay, повідомляє Офіс ефективного регулювання.
Тепер пасажири, а наразі це працівники критичних для інфраструктури міста сфер, в тому числі лікарі та медсестри, не знають, скільки їм чекати на транспорт.
Це рішення не лише наражає їх на небезпеку під час пандемії, але й порушує постанову Кабінету міністрів України про відкриті дані, де вказано, що міста зобов’язані оприлюднювати дані про місцезнаходження громадського транспорту.
Повідомляють, що раніше доступ до цих даних закрили у Києві, де послугами транспорту під час карантину користуються 200 000 пасажирів зі спецпропусками. Проте сьогодні, 31 березня, після скарг активістів окремі сервіси знов отримали до них доступ.
Фото: Pixabay.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті