Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

В США працівники з низькими доходами продовжують пересуватися містом, в той час як багаті жителі залишаються вдома та зменшують ризик власного зараження коронавірусом, зазначає The New York Times. Видання проаналізувало агреговані дані аналітичної компанії Cuebiq, яка відстежує близько 15 мільйонів мобільних телефонів в США щодня.

Через поширення COVID-19 жителі почали обмежувати власні переміщення на початку березня. І хоча менше переміщатися почали всі, люди, що потрапляють у верхні 10% за рівнем доходів, залишалися вдома частіше та почали практикувати це раніше.

16 березня, коли президент Дональд Трамп закликав залишатися вдома, найбагатша частина населення вже скоротила свої переміщення в середньому на 50%. Люди з найменшими доходами досягли цього показника лише за три дні. В окремих містах, наприклад Сіетлі та Х’юстоні, для цього знадобиться цілий тиждень. 

Таким чином люди з високими доходами мають не лише більше гарантій на робочому місці, але й менший ризик захворіти загалом.

Економісти та експерти з публічного здоров’я зазначають, що така статистика вказує на недоліки урядової політики, яка сфокусувалася більшою мірою на тих, хто втратив роботу, а не працівників з низькими доходами, які продовжують працювати, ризикуючи власним здоров’ям. 

Значна частина низькооплачуваних працівників сьогодні забезпечують роботу необхідних сервісів: продуктових та господарських магазинів, аптек, служб доставок тощо. Вони не мають можливості працювати дистанційно та щодня контактують з великою кількістю людей. 

З одного боку, так працівники можуть зберегти роботу та дохід у цей час. З іншого сотні тисяч із них не мають медичного страхування та позбавлені права на допомогу по безробіттю, якщо звільняються за власним бажанням. Саме тому працівники багатьох компанія, зокрема Amazon, вже виходили на протести: вони вважають заходи безпеки в компанії недостатніми, а оплату невідповідною нинішнім ризикам.

Частина змін до законодавства в умовах епідемії коронавірусу все ще обговорюється. Демократи пропонують включити розширені вимоги до охорони праці та забезпечити додаткову плату працівникам «на передовій». Експерти також зазначають, що страхування життя та цільове медичне страхування для COVID-19 могли б знизити тиск та занепокоєння цих людей.

Читайте також: В Нью-Йорку зробили кілька вулиць пішохідними в умовах карантину

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button