Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Компанія Apple оприлюднила дані про зміни в мобільності користувачів у 63 країнах та регіонах, а також у низці великих міст. Зокрема, доступні дані щодо України, хоч і немає окремих графіків щодо Києва.

Дані взято з мобільного застосунку Apple Maps, карт, які встановлено на iOS за замовчуванням. Тобто графіки відображають лише пересування власників iPhone. Однак у компанії вважають, що ці дані можуть бути корисними для аналізу поширення коронавірусу COVID-19 та ефективності карантинних заходів.

В Apple запевняють, що дані ніяк не прив’язано до конкретних Apple ID, і компанія не зберігає історію пересувань користувачів.

Оприлюднена динаміка мобільності охоплює період з 13 січня 2020 року до сьогодні й оновлюється щоденно. Так, за даними сервісу, в Україні переміщення на автомобілях знизилося на 34%, а пересування пішки – на 52%.

Для порівняння, у Польщі автомобільність знизилася на 60%, а пішохідна мобільність – на 76%.

Дані Mobility Trends Reports можна також порівняти з даними А+С Україна, які свідчать, що затримки трафіку в Києві знизилися більш як удвічі (до 20% затримки в період карантину на противагу приблизно 40-50% у докарантинний період).

Нагадаємо, днями оператор «Київстар» запустив інтерактивну карту, де можна спостерігати, як абоненти дотримуються правил самоізоляції.

Фото: engin akyurt, Unsplash

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button