На ХАТАтоні генеруватимуть ідеї для виходу української культури з коронавірусної кризи
Автори найперспективніших ідей матимуть шанс отримати ґрант до 25 тисяч євро.
Автори найперспективніших ідей матимуть шанс отримати ґрант до 25 тисяч євро.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
24-26 квітня відбудеться ХАТАтон Hack The Culture – онлайн-подія, яка має на меті віднайти рішення для виживання культурної сфери у коронавірусну кризу.
На ХАТАтоні учасники об’єднаються у команди і за два дні розроблять нові ідеї та рішення, що мають допомогти культурі адаптуватися до нових реалій.
Організатори шукають ідеї у трьох напрямах:
Три команди з найкращими проєктами отримають по 3000 євро. Автори 20 найперспективніших ідей матимуть шанс отримати ґрант обсягом до 25 тисяч євро.
Взяти участь запрошують діячів культурного сектору, журналістів, письменників, ІТ-спеціалістів, дизайнерів, представників бізнесу та інших.
Реєстрація на ХАТАтон триває до 24 квітня. Зареєструватися можна як автор ідеї, учасник або ментор. Культурних діячів також запрошують заповнити спеціальну анкету — розповісти про проблеми, з якими стикнулися проекти на карантині, та можливі шляхи їх вирішення.
Наприклад, сьогодні, 21 квітня о 18:30 відбудеться онлайн-зустріч «Антикризові стратегії для українського креативного сектору», яку модеруватиме арт-куратор Павло Гудімов. Спікерки: Віра Черниш, СЕО та керівна редакторка MC.today; Катя Тейлор, засновниця Port.agency і Port creative hub; Олена Занічковська, засновниця The Gradient, Art for Life; Олександра Ковальчук, заступниця директора Одеського художнього музею; Марія Ланько та Лізавета Герман, кураторки, співзасновниці галереї The Naked Room.
24 квітня о 15:00 заплановано вебінар «Креативні онлайн-колаборації: обмеження чи можливості?»
Культурні інституції одними з найперших постраждали через кризу, адже карантин змусив скасувати виставки, концерти, кінопокази, вистави.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті