Як Чорнобильська зона відновлюється після пожежі (фото)
За попередніми оцінками, в цій пожежі згоріло щонайменше понад 30 тис. га лісу.
За попередніми оцінками, в цій пожежі згоріло щонайменше понад 30 тис. га лісу.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Нещодавно на сайті Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника з’явились світлини природи, яка вже почала відновлюватись після хвилі масштабних лісових пожеж, які розпочалися четвертого квітня.
Декілька тижнів тому вдалося остаточно ліквідувати масштабну лісову пожежу в Чорнобильській зоні відчуження. Тривалі пожежі знищили тисячі гектарів лісу з унікальною флорою та фауною в заповідній зоні, а також декілька сіл.
Зі слів співробітниці пресслужби НАЕК «Енергоатом» Наталії Дегтяренко, згоріли території колишніх сіл Лелів, Копачі, Поліське, Грезля, Рудня-Грезлянська, Ковшилівка, Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Смарагдовий, Волхов і Чистогаловка. Також знищена вогнем територія Рудого лісу, територія закритого військового містечка Чорнобиль-2.
Фото: Оксана Барабанова
В Асоціації чорнобильських туроператорів, повідомляли про загрозу місту Прип’яті, як туристичному об’єкту, де постраждало багато знакових об’єктів Чорнобильської зони.
Серед площ Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, постраждали зони антропогенних ландшафтів і буферна зона.
За попередніми оцінками, у зоні відчуження ЧАЕС згоріло щонайменше понад 30 тис. га лісу.
Фото обкладинки: Станіслав Гуменюк
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті