Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Нещодавно на сайті Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника з’явились світлини природи, яка вже почала відновлюватись після хвилі масштабних лісових пожеж, які розпочалися четвертого квітня.

Декілька тижнів тому вдалося остаточно ліквідувати масштабну лісову пожежу в Чорнобильській зоні відчуження. Тривалі пожежі знищили тисячі гектарів лісу з унікальною флорою та фауною в заповідній зоні, а також декілька сіл.

Зі слів співробітниці пресслужби НАЕК «Енергоатом» Наталії Дегтяренко, згоріли території колишніх сіл Лелів, Копачі, Поліське, Грезля, Рудня-Грезлянська, Ковшилівка, Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Смарагдовий, Волхов і Чистогаловка. Також знищена вогнем територія Рудого лісу, територія закритого військового містечка Чорнобиль-2.

Фото: Оксана Барабанова

В Асоціації чорнобильських туроператорів, повідомляли про загрозу місту Прип’яті, як туристичному об’єкту, де постраждало багато знакових об’єктів Чорнобильської зони.

Серед площ Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, постраждали зони антропогенних ландшафтів і буферна зона.

За попередніми оцінками, у зоні відчуження ЧАЕС згоріло щонайменше понад 30 тис. га лісу.

Фото обкладинки: Станіслав Гуменюк

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button