На чотирьох українських ГЕС збудують системи накопичення енергії
Загальна потужність систем складатиме 200 МВт.
Загальна потужність систем складатиме 200 МВт.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В Україні на території чотирьох гідроелектростанцій побудують системи накопичення енергії загальною потужністю 200 МВт, повідомляє ExPro.
«Укргідроенерго» планує розробити техніко-економічне обгрунтування до кінця цього року.
«Ми працюємо разом зі Світовим банком та USAID. Це 200 МВт акумулюючих батарей і 100 МВт сонця, але це без “зеленого” тарифу, а на власні потреби», – зазначив гендиректор «Укргідроенерго» компанії Ігор Сирота.
Зазначимо, що гідроенергетика зараз виробляє на 40% менше електроенергії у порівнянні з минулим роком, адже Україна переживає один із найменших водних років за 120 років спостережень.
Наразі гідроелектростанції разом з гідроакумулюючими електростанціями виробляють 6 мільярдів кіловат-годин електроенергії. У загальній структурі виробництва електроенергії частка ГЕС та ГАЕС складає близько 5%, хоча раніше сягала до 10%.
Фото: facebook.com/Ukrhydroenergo
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті