Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» заявив про розділ Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища України. Його розділять на два профільних відомства, оскільки попереднє об’єднання міністерств не дало очікуваного ефекту.

«Поділ міністерства і створення посади профільного міністра екології – це в порядку денному, — сказав Шмигаль — Для мене було дивним, коли я потрапив на перші засідання Кабінету міністрів, коли міністр енергетики спочатку доповідав про стан справ в атомній енергетиці, потім — вугільна галузь, а потім — про червонокнижних рослинах і вилові мотиля. З того часу я став прихильником того, що екологією повинен займатися професійний еколог, якому це близько і який цим живе».

Рішення про об’єднання міністерств було прийнято в серпні 2019 року. До цього в уряді було два окремих міністерства: Міненергетики та Мінекології. Комітет з питань екологічної політики та природокористування ухвалив поділ Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища на два міністерства 14 травня.

Прем’єр-міністр також заявив, що виконуючі обов’язків міністрів освіті і науки, та культури та інформаційної політики наразі розглядаються як кандидати в міністри відповідних відомств. На його думку, чинні в.о. очільників міністерств «досить ефективно» виконують свої обов’язки. «У них теж є перспективи, ми на них теж дивимося як на кандидатів, які можуть стати міністрами», — сказав Шмигаль.

Кабінет міністрів призначив в.о. міністра освіти і науки Любомиру Мандзій, т.в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольгу Буславець, т.в.о. міністра культури і інформаційної політики Світлану Фоменко. Прем’єр додав, що паралельно триває пошук нових людей.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button