«Енергоатом» пропонує збільшити частку вироблення електроенергії на АЕС
Очільник «Енергоатому» також пропонує переглянути чинну модель виконання спеціальних обов’язків, покладених на оператора.
Очільник «Енергоатому» також пропонує переглянути чинну модель виконання спеціальних обов’язків, покладених на оператора.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
НАЕК «Енергоатом» пропонує переглянути Прогнозний баланс електроенергії Об’єднаної енергосистеми України (ОЕС) на 2020 рік та збільшити частку АЕС в структурі виробництва електроенергії.
Цю пропозицію на засіданні Ради національної безпеки й оборони (РНБО) з проблемних питань функціонування енергетичної сфери озвучив керівник компанії Петро Котін.
«”Енергоатом” пропонує впровадження прямих взаємовідносин компанії з постачальниками універсальних послуг в частині продажу електричної енергії населенню, обсяги якої мають становити до 50% від загального виробництва електроенергії на АЕС України», — повідомив він.
Під час презентації програм антикризових заходів, Петро Котін переконував, що їх план дозволить гарантувати підприємству вихід з кризи, а населенню — платіжки за електроенергію з «комфортними» цінами.
В уряді неодноразово заявляли про те, що ціни на електроенергію для населення в 2020 році не планують підвищувати.
Раніше стало відомо про те що кожен місяць збитковість «Енергоатома» складає один млрд гривень, через те що підприємство продає електроенергію на ринку за пів ціни. Тоді в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець заявила, що середню вартість електроенергії «Енергоатому» треба підвищити на 58%.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті