Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Депутат Олександр Пабат звернувся до керівника київського метро Віктора Брагінського з проханням встановити біля турнікетів смітники для використаних разових QR-квитків, повідомляє КиевВласть.

Пабат також просить керівника метрополітену роз’яснити, яким чином утилізують QR-квитки, що їх друкують на термопапері, який не переробляється й тому шкідливий для довкілля.

Раніше речниця київського метрополітену Наталка Макогон заявляла GreenPost, що смітників біля турнікетів не ставитимуть із міркувань безпеки, особливо зважаючи на постійні дзвінки про мінування станцій.

«Смітники є на кожному вході та виході зі станції. Закликаємо пасажирів зберігати квитки до кінця поїздки та викинути після її завершення. Вони не важчі, ніж чек з аптеки чи магазину», – зазначила Макогон.

Голова ГО «Зелена Генерація» Олександр Коваль вважає, що проблему можна вирішити за допомогою штрафів і заохочення користуваися багаторазовими способами оплати, такими як банківська картка або Kyiv Smart Card.

Екоактивіст зазначає, що в європейських містах разові квитки також роблять з паперу – але в деяких метрополітенах турнікети «поїдають» квиток на виході після завершення поїздки. Водночас він зауважує, що обіг багаторазових жетонів неможливо було проконтролювати, і їх мали би продавати з чеками.

Нагадаємо, запуск електронного квитка у громадському транспорті відтермінували до січня 2021 року.

Фото: Володимир Олівець, Facebook

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button