Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24974 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Міський голова Києва Віталій Кличко визнав, що встановлені зараз на Подільсько-Воскресенському мосту троси є непридатними. Їх демонтують і замінять на нові.

«Були куплені старі ванти, які зберігали не так, як потрібно, і німецька компанія заборонила їх установку. Вони непридатні, – підкреслив Кличко. – Як були куплені, як їх зберігали і чому вони зараз непридатні – я переконаний, що з цим будуть розбиратися правоохоронні органи».

Водночас чиновники запевнили, що старі іржаві ванти встановили на мосту не помилково, а для того, щоб зняти навантаження, а також прорахувати ті навантаження, яке йдуть на арку та на прольоти мосту. Після цього троси демонтують.

Замість них вже найближчими тижнями встановлять нові, придбані у німецької компанії Bridon-Bekaert. За словами Кличка, до Києва вже доставили 52 троси, ще очікують на вісім.

«Німецькі фахівці приїжджають зараз, і будуть контролювати установку вант», – запевнив Кличко.

На початку червня голова «Ради з урбаністики Києва» Віталій Селик повідомив, що на Подільсько-Воскресенському мосту встановлюють старі іржаві ванти.

Це ванти, які місто купило у 2010 році за 14 мільйонів гривень. Вісім років троси лежали просто неба на Трухановому острові, а 2018 року їх оглянув виробник і забракував. Пізніше Київ закупив нові ванти, перша партія яких надійшла на початку 2020 року. Здивування Селика викликало те, що на мосту почали вішати старі ванти.

Споруджувати Подільсько-Воскресенський міст почали у 1993 році. Завершити будівництво обіцяють до кінця 2020 року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button