Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Згідно з дослідженням компанії IWG, 83% опитаних надають перевагу посадам з можливістю вибору місця для роботи. Його провели в 2019 році, ще до пандемії коронавірусу. 

Опитування показало, що 40% працівників вважають щоденну дорогу до роботи та назад найгіршою частиною свого дня. І при цьому кожен п’ятий зазначає, що регулярно спізнюється через ситуації на дорогах чи в транспорті.

Крім того, майже половина опитаних виконують робочі завдання в дорозі (48%) та вважають, що цей час варто зараховувати до робочих годин (42%). Адже ця частина дня фактично не є вільною.

Разом з тим, для багатьох можливість працювати у різних локаціях стала новою нормою. Половина респондентів зазначила, що як мінімум половину часу працюють поза головним офісом компанії, а 70% зважають на таку можливість при розгляді нових кар’єрних можливостей. 28% надають перевагу гнучкому робочому місцю замість довшої відпустки.

В результаті цього, за останні десять років 85% бізнесів запровадили більш гнучку політику щодо робочого простору. Хоча для більшості компаній створення нової організаційної структури та збереження корпоративної культури в таких умовах все ще залишається викликом. 

На думку представників бізнесу, можливості обирати місце для роботи збільшує продуктивність працівників. Більше ніж на 21%, зазначають дві третіх опитаних. Компанії також відзначають, що подібна модель роботи дозволяє їм швидше виходити на ринки в інших країна (66% опитаних) та масштабуватися (65%).

«Гнучке робоче місце – це модель яка дозволяє працівникам збільшити свою продуктивність, швидко адаптуватися до змін, а компаніям – приваблювати “таланти”», – зазначають у результатах дослідження.

Компанія International Workplace Group проводить опитування Survey вже десять років поспіль. У 2019 році на запитання стосовно гнучкого місця роботи відповіді понад 15 тисяч спеціалістів у різних сфер з 80 країн. 

Читайте також: Спеціалісти полишають офіси Кремнієвої долини. Як віддалена робота вплине на IT-індустрію?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button