Наскільки важливе гнучке робоче місце для працівників у світі? Результати опитування
«Гнучке робоче місце – це модель яка дозволяє працівникам збільшити свою продуктивність, швидко адаптуватися до змін, а компаніям – приваблювати “таланти”», – зазначають у результатах дослідження.
Дата публікації: 17.9.2020Розділ: Топ-новиниАвтор:
Вероніка Луцька
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 258 днів. За цей час ми опублікували 26023 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Згідно з дослідженням компанії IWG, 83% опитаних надають перевагу посадам з можливістю вибору місця для роботи. Його провели в 2019 році, ще до пандемії коронавірусу.
Опитування показало, що 40% працівників вважають щоденну дорогу до роботи та назад найгіршою частиною свого дня. І при цьому кожен п’ятий зазначає, що регулярно спізнюється через ситуації на дорогах чи в транспорті.
Крім того, майже половина опитаних виконують робочі завдання в дорозі (48%) та вважають, що цей час варто зараховувати до робочих годин (42%). Адже ця частина дня фактично не є вільною.
Разом з тим, для багатьох можливість працювати у різних локаціях стала новою нормою. Половина респондентів зазначила, що як мінімум половину часу працюють поза головним офісом компанії, а 70% зважають на таку можливість при розгляді нових кар’єрних можливостей. 28% надають перевагу гнучкому робочому місцю замість довшої відпустки.
В результаті цього, за останні десять років 85% бізнесів запровадили більш гнучку політику щодо робочого простору. Хоча для більшості компаній створення нової організаційної структури та збереження корпоративної культури в таких умовах все ще залишається викликом.
На думку представників бізнесу, можливості обирати місце для роботи збільшує продуктивність працівників. Більше ніж на 21%, зазначають дві третіх опитаних. Компанії також відзначають, що подібна модель роботи дозволяє їм швидше виходити на ринки в інших країна (66% опитаних) та масштабуватися (65%).
«Гнучке робоче місце – це модель яка дозволяє працівникам збільшити свою продуктивність, швидко адаптуватися до змін, а компаніям – приваблювати “таланти”», – зазначають у результатах дослідження.
Компанія International Workplace Group проводить опитування Survey вже десять років поспіль. У 2019 році на запитання стосовно гнучкого місця роботи відповіді понад 15 тисяч спеціалістів у різних сфер з 80 країн.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті