Охоронці ТРЦ Oasis напали в ліфті на кур’єрів Raketa, заливши їх газовим балончиком
Постраждалі отримали хімічні опіки очей, шкіри та слизових оболонок. Наразі вони знаходяться на амбулаторному лікуванні.
Постраждалі отримали хімічні опіки очей, шкіри та слизових оболонок. Наразі вони знаходяться на амбулаторному лікуванні.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Вчора, 21 вересня, в столичному ТРЦ Oasis в Оболонському районі співробітники охоронної служби напали на кур’єрів сервісу Raketa, які привезли доставку. Кур’єрів безпричинно заблокували в ліфті, після чого проти них застосували, імовірно, газовий балончик, повідомляє пресслужба сервісу, яка опублікувала відео нападу.
Постраждалі отримали хімічні опіки очей, шкіри та слизових оболонок, наразі вони знаходяться на амбулаторному лікуванні. У компанії зазначили, що докладатимуть максимум зусиль, щоб допомогти притягнути до відповідальності винних, а також забезпечити безпеку кур’єрів у майбутньому. Постраждалі вже написали заяви в правоохоронні органи, також до справи долучені юристи Raketa.
Користувачі соцмереж пишуть, що на ліфтах в ТРЦ з’явилися таблички – вхід кур’єрам заборонено. Раніше там заборонили безкоштовно користуватися туалетами.
Будівництво триповерхового ТРЦ Oasis над станцією метро «Героїв Дніпра» в Києві почалося в 2016 році. Раніше там було модерністське кільце, яке утворювали виходи з підземки. За радянських часів тут був сквер із лавками-півколами. Потім кільце перетворили на суцільну асфальтовану зону, де згодом скупчилися точки зі стихійною торгівлею.
Будівництво ТРЦ викликало супротив ініціативних мешканців Оболоні. У 2016 році люди перекривали рух транспорту та вимагали припинити забудову. Також місцеві фіксували тріщини, що утворювалися у вестибюлях та переходах станції метро. Тоді начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський запевняв, що будівництво ТРЦ не несе загрози підземці, інвестиційний конкурс на реалізацію було проведено ще в 2003 році, і забудовник має всі дозвільні документи.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті