Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/DBPersonenverkehr

«Укрзалізниця» не співпрацюватиме з німецьким залізничним перевізником Deutsche Bahn. Про це в інтерв’ю Економічній правді сказав голова правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак.

«Наразі я не бачу можливості і сенсу залучати якихось іноземних фахівців. При всій повазі до Deutsche Bahn, що стосується вантажоперевезень, то нас важко порівнювати», – заявив він.

Жмак зазначив, що в Європі вантажні залізничні перевезення не є настільки життєво важливими, як в Україні. Чимало вантажних перевезень у Німеччині й Австрії здійснюються автобанами.

Крім того, пасажирські перевезення в європейських країнах отримують фінансову допомогу від уряду, наголосив керівник «Укрзалізниці». Український перевізник отримує значну частку доходу від перевезення вантажів, у той час як пасажирські перевезення є збитковими.

Міністерство інфраструктури, «Укрзалізниця» і Deutsche Bahn підписали меморандуми про партнерство у січні-лютому 2020 року. Йшлося про обмін досвідом для підвищення ефективності перевезень в Україні. Тодішній прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв: «Ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю».

З початком карантину міністр інфраструктурури Владислав Криклій повідомив, що співпраця з Deutsche Bahn стає на паузу й до цього питання повернуться після покращення фінансової ситуації.

Нагадаємо, днями шведський економіст Андерс Ослунд подав у відставку з посади незалежного члена наглядової ради «Укрзалізниці».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button