Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото надані командою проєкту

Громадська організація Global Office випустила маніфест із відеороликом, яка агітує молодих людей голосувати на місцевих виборах 25 жовтня.

Причиною є надзвичайно низька виборча активність: за даними Центру Разумкова, торік на парламентських виборах проголосувало лише 27% української молоді.

На відео різні за зовнішністю, професією, стилем життя та сексуальною орієнтацією молоді люди об’єднуються, щоб заявити про свій голос. Головний слоган маніфесту Bayduzhe, розробленого у межах ініціативи #вліпизасебе: «Байдуже хто ти, якщо тобі не байдуже».

Героями маніфесту стали київські, львівські, харківські й одеські блогери, музиканти, діджеї, продюсери, хореографи, художники, фотографи та стилісти. Розробкою займалося креативне агентство Angry. Саундтрек створили київські музиканти Koloah і Otoy.

«Зазвичай реклама перед голосуванням говорить про те, що людині треба зробити, а не про саму людину. Ми змістили акценти й замінили звичне “Від вас залежить майбутнє країни. Проголосуйте за неї” на “Ви маєте право бути такими, якими вам хочеться. Проголосуйте за себе”», – коментує Сергій Малик, креативний директор Angry.

За його словами, аби показати «справжніх людей», вирішили не залучати акторів. Кожен, хто знімався в маніфесті, зробив це не за гонорар, а за переконання.

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, у межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID і здійснюється Pact Ukraine.

Читайте також про те, як партії обходять гендерні квоти за допомогою випадкових кандидаток і «заяв згоди».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button