Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 293 днів. За цей час ми опублікували 23609 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Anant Baviskar, unsplash.com

У листопаді 2020 року «Нафтогаз» встановив ціну на природний газ для населення на рівні 6,33 гривень за кубічний метр з ПДВ та без урахування вартості доставки. У порівнянні з жовтнем його вартість зросла майже на 35%.

У листопаді в рамках тарифу «Місячний» ціна на газ зростає до 6,33 гривень за кубометр, у межах тарифу «Річний» становитиме 6,45 гривні за кубометр. При умові підписання річного контракту у попередні місяці, то ви продовжуєте платити за газ за ціною того періоду. Наприклад, до 31 жовтня «Нафтогаз» може підключити тариф «Річний» по ціні 5,24 гривні за кубометр з ПДВ.

«Ціна на природний газ в листопаді в рамках тарифу «Місячний» складає 6,33 гривень/кубічний метр з ПДВ (без вартості розподілу). Для тих клієнтів, які у листопаді підключать тариф «Річний», ціна газу на наступні 12 місяців становитиме 6,45 гривень/кубічний метр з ПДВ (без вартості розподілу)», – йдеться в повідомленні.

У жовтні ціна на газ у межах тарифу «Місячний» становить 4,7 грн гривень/кубічний метр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки), у межах тарифу «Річний» – 5,24 гривень/кубічний метр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

У компанії пояснили зміну цін сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на газ.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button