Рада посилила покарання за неправдиві повідомлення про «мінування»
Законопроєктом №3911 передбачена можливість конфіскації майна за неправдиві повідомлення про «мінування».
Законопроєктом №3911 передбачена можливість конфіскації майна за неправдиві повідомлення про «мінування».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Верховна рада внесла зміни до законопроекту №3911, який посилює відповідальність за неправдиві повідомлення про «мінування». Відповідне рішення підтримало 235 народних депутатів.
Проєктом вносяться зміни до статті 259 Кримінального кодексу. Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які можуть спричинити загибель людей або інші тяжкі наслідки, планують карати позбавленням волі від двох до шести років з конфіскацією майна. На цей час конфіскація не передбачена.
За так зване мінування об’єктів критичної інфраструктури, будівель органів влади, лікарень і шкіл, або якщо таке повідомлення призвело до тяжких наслідків, або зафіксоване повторно, загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією.
Цей законопроєкт Кабінет міністрів підтримав ще в середині липня.
У Києві за останній тиждень повідомляли про «мінування» ТРЦ «Глобус», станції метро «Хрещатик» та посольства Вірменії.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті