У Мінекології назвали основну причину забруднення повітря у Києві – і це не підприємства
Основним джерелом забруднення повітря у Києві є транспорт, вважають у відомстві.
Основним джерелом забруднення повітря у Києві є транспорт, вважають у відомстві.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: УНІАН
Стаціонарні підприємства не є основним джерелом забруднення повітря у Києві, повітря брудне переважно через транспорт. Про це в інтерв’ю УНІАН розповів міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський.
«Київ – це здебільшого не про стаціонарні джерела. Так, існує Дарницька ТЕЦ, завод «Енергія», але там зараз під нашим тиском і свідомістю власників проводяться природоохоронні заходи, встановлюються ефективні фільтраційні установки», – сказав він.
На думку міністра, повітря брудне переважно через велику кількість транспорту.
«Чому Київ має поганий стан атмосферного повітря? Тому що в ньому багато транспорту, а ще транспорт стоїть у заторах. Дорожній рух далекий від “розумного», – пояснив Абрамовський.
За його словами, у всіх великих містах, де немає належної організації транспортного руху, складається подібна ситуація.
28 жовтня у Києві спостерігався високий рівень забруднення повітря – за даними IQAir, столиця перебуває на десятому місці за цим показником. Індекс забруднення повітря становив 132 пункти за норми у 50 пунктів. Рівень забруднення повітря у столиці характеризується як «нездоровий для чутливих груп».
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті