Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Відновлювані джерела енергії склали майже 90% всього приросту потужності електроенергії в 2020 році. До 2025 року ВДЕ можуть стати найбільшим джерелом електроенергії в світі, йдеться в звіті Міжнародного енергетичного агентства.

За даними агентства, виробництво енергії з відновлюваних джерел глобально виросте на 200 ГВт (+ 7%) в 2020 році. У той же час різко зменшиться кількість виробництва енергії з вугілля, нафти і газу.
Частка сонячних та вітрових електростанцій у США і Китаї виросте на 30% в 2020 році. Приріст ВДЕ в Європі та Індії складе 10% в 2021 році – рекордний показник з 2015 року.

У 2021 найбільший внесок у приріст відновлюваних джерел енергії внесе Індія: з 2020 року щорічне приріст «зеленої енергетики» в країні подвоюватиметься.

В IEA прогнозують, що до 2025 року відновлювані джерела енергії можуть змістити з першого місця вугілля і стати найбільшим джерелом електроенергії в світі. Очікується, що відновлювані джерела енергії поставлятимуть одну третину світової електроенергії.

До відновлюваних джерел енергії відносять енергію сонця, вітру, припливів, річок, геотермальних джерел, біогазу та біопалива. Ці ресурси практично невичерпні, а їх використання значно менше шкодить навколишньому середовищу ніж нафта чи вугілля. До 2030 року в Європейському союзі третину енергії планують отримувати із відновлюваних джерел.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button