Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24989 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Валентин Мондриївський

Під час реконструкції гімназії №315 у Дарницькому районі до будівлі надбудували ще один, четвертий поверх, щоб забезпечити 540 додаткових місць. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

У КМДА, яку шостий рік очолює Віталій Кличко, вважають, що за таким типовим проєктом у місті можна реконструювати ще принаймні 40 шкіл.

«Це особливо привабливо для густонаселених районів столиці, де будівництво нових закладів освіти неможливе. Такі рішення дають змогу збільшити кількість класів та забезпечити додатковими місцями від 500 до 1000 учнів», – зауважує Мондриївський.

Фото: Олена Фіданян

За словами директорки Департаменту освіти і науки Олени Фіданян, у Дарницькому районі є 11 шкіл, побудованих за таким проєктом. Вже визначили, яку школу розширюватимуть наступною.

Фото: Валентин Мондриївський

За даними Держстату, кількість учнів у школах Києва збільшується в 20 разів швидше, ніж зростає кількість місць у школах. Торік Українська правда писала, що столиці бракує не менш як 57 шкіл. Після цих публікацій Антимонопольний комітет ініціював перевірку ситуації з браком місць у школах.

Зокрема, в Києві поширені випадки, коли забудовники зобов’язуються збудувати школу у межах нового житлового комплексу, але не виконують обіцянки, або ж замість державного закладу з’являється приватний. Деякі школи настільки переповнені, що класи облаштовують у гардеробі чи в бібліотеці.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button