Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: пресслужба президента

Уряд пропонує надати матеріальну допомогу найманим працівникам та ФОПам – фізичним особам-підприємцям, на сферу діяльності яких поширюються карантинні обмеження. Найближчим часом відповідні законопроєкти подадуть до Верховної Ради, повідомив президент Володимир Зеленський.

«Це буде сума, пропорційна часу так званого простою, у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника», – зазначив він.

За розрахунками, понад мільйон громадян зможуть отримати допомогу за цією програмою. Її загальний обсяг становитиме майже 10 мільярдів гривень.

Також підприємства, робота яких припиняється через карантинні обмеження, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. За словами Зеленського, це – майже 1,5 мільярдів гривень для близько 120 тисяч юридичних осіб.

«Якщо через посилення карантину ваша діяльність забороняється, ви отримаєте компенсацію на сплату ЄСВ за своїх найманих працівників», – повідомив президент.

Крім того, передбачаються податкові канікули. В разі посилення карантину 200 тисяч ФОПів першої групи звільнять від сплати всіх податків і зборів, включно з ЄСВ.

Обіцяють також відновити програми підтримки бізнесу, які запроваджували навесні, – матеріальна допомога ФОПам, які мають дітей до 10 років, та компенсації з часткового безробіття.

Раніше у міністерстві охорони здоров’я заявляли, що повний локдаун в Україні можуть ввести за умови 30 тисяч нових хворих COVID-19 на добу протягом кількох днів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button