Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/save.borzhava

Третього грудня Комітет Бернської конвенції розглянув питання про будівництво вітрової електростанції на Полонині Боржава на Закарпатті. Про це повідомляє спільнота «Врятуй Боржаву».

Полонина Боржава – гірський масив у Карпатах, входить до так званої Смарагдової мережі Європи, територій особливого природоохоронного значення. Турецька компанія Güriş (інвестор) та «Атлас Воловець Енерджи» (забудовник) планують звести на полонині 34 вітряки. Проти цього виступають екоактивісти, й наразі будівництво оскаржується у судах. Нещодавно проти будівництва вітрової електростанції виступив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Фото: facebook.com/save.borzhava

Скаргу до Бернської конвенції подала Катерина Борисенко від ГО «Українська природоохоронна група». На засіданні також виступала заступниця міністра екології України Ірина Ставчук.

Секретарка Конвенції Урсула Стікер підкреслила, що український уряд повинен дотримуватись стандартів Смарагдової мережі. Всі учасники одноголосно підтримали пропозицію провести незалежну експертизу на місці у 2021 році.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button