У Києві створили департамент муніципальної безпеки КМДА. Чим він займатиметься?
Новостворена структура координуватиме роботу КАРС та Муніципальної охорони, а також контролюватиме системи відеоспостереження у місті.
Новостворена структура координуватиме роботу КАРС та Муніципальної охорони, а також контролюватиме системи відеоспостереження у місті.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
У Києві створено департамент муніципальної безпеки КМДА. Він координуватиме роботу двох комунальних підприємств – «Київської аварійно-рятувальної служби» та «Муніципальної охорони», а також контролюватиме роботу інтегрованої системи відеоспостереження і відеоаналітики, повідомляє пресслужба КМДА.
Основні напрями роботи департаменту у КМДА назвали безпеку (взаємодія з правоохоронними органами.), цивільний захист (реагування на аварії та надзвичайні події, взаємодія з рятувальними службами, зокрема, співпраця з Держслужбою надзвичайних ситуацій України та її територіальними підрозділами), територіальна оборона (попередження різних правопорушень зусиллями представників).
Директором нового департаменту обрано Романа Ткачука. Раніше він обіймав посаду заступника директора департаменту міського благоустрою – начальника управління з питань надзвичайних ситуацій. Новостворена структура складається з 58 людей, двох головних управлінь і двох відділів. До складу департаменту увійшли управління з питань цивільного захисту, управління з питань взаємодії з правоохоронними органами, відділ територіальної оборони та відділ мобілізаційної роботи.
Читайте також: Навіщо меру Києва муніципальна поліція і чи потрібно її запроваджувати. Пояснюють експерти.
Фото: Роман Ткачук (kyivcity.gov.ua)
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті