Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Gaelle Marcel, Unsplash

Сервіс «Дія» працює зі збоями через велику кількість заявок від підприємців, які хочуть отримати вісім тисяч гривень разової допомоги від уряду, заявив перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуба, повідомляє Економічна правда.

Можливість подати заявку відкрилася вчора, 14 грудня, і буде доступна до 31 грудня. Гроші обіцяють перерахувати до кінця року.

За словами Вискуби, близько 11:00 ранку після активних публікацій у ЗМІ велика кількість людей відразу почали оформлювати допомогу, що спричинило надвисоке навантаження на систему. У пікові години «Дія» отримувала близько 1000 заявок на секунду. Для порівняння, у лютому, коли «Дію» щойно запустили, реєстрували по 100 заявок на секунду.

У Мінцифри просять не поспішати з заявками, адже подати їх можна до кінця року.

У грудні Верховна Рада підтримала законопроєкти, які передбачають надання допомоги для ФОПів та найманих співробітників у розмірі 8000 гривень.

На ці гроші можуть претендувати бізнеси та офіційно працевлаштовані співробітники, які постраждали від карантину – тобто їхня діяльність підпадає під КВЕДи зі списку. Це – соціальна допомога, яка не обкладається податками, тому для зарахування коштів просять вказувати особистий рахунок, а не рахунок ФОП.

Читайте також: У Берліні впродовж карантину роздавали гроші дрібним підприємцям. Тепер розслідують тисячі випадків зловживання

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button