Компанії, що постачає тепло лівому берегу Києва, підвищили тарифи майже на 50%
«Євро-Реконструкція» з 2012 року володіє Дарницькою ТЕЦ, яка постачає тепло і гарячу воду для 300 тисяч жителів лівого берега.
«Євро-Реконструкція» з 2012 року володіє Дарницькою ТЕЦ, яка постачає тепло і гарячу воду для 300 тисяч жителів лівого берега.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підвищила тарифи на виробництво теплової енергії компаніям «Київтеплоенерго» та «Євро-Реконструкція», повідомляє КиевВласть із посиланням на відповідні постанови НКРЕКП.
Так, з першого січня 2021 року ціна на тепло, яке «Євро-Реконструкція» постачає жителям лівого берега Києва, зросте на 49,7%. Вартість тепла для «Київтеплоенерго» зросте на 9,8%.
«Євро-Реконструкція» з 2012 року володіє Дарницькою ТЕЦ, яка постачає тепло і гарячу воду для 300 тисяч жителів лівого берега Києва.
У березні Антимонопольний комітет звернув увагу на те, що НКРЕКП встановила для «Євро-Реконструкції» тариф на тепло на рівні 827,18 грн/Гкал, а постачальник продавав його населенню за тарифом 1341,53 грн/Гкал.
У вересні АМКУ зобов’язав постачальника знизити тарифи на опалення у зв’язку зі зниженням вартості газу на 20%. Компанія заявила, що у 90% використовує вугілля, а не газ, але АМКУ виявив, що насправді ця частка використання газу становила близько половини.
Нагадаємо, у Міністерстві енергетики анонсували підвищення з наступного тижня тарифів для населення на електроенергію.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті