У Києві запустили мобільний застосунок для оплати комуналки
В App store застосунок «Комуналка» має оцінку 2.0 бали через те, що користувачі з міст Київської області не змогли додати свої адреси.
В App store застосунок «Комуналка» має оцінку 2.0 бали через те, що користувачі з міст Київської області не змогли додати свої адреси.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві почав працювати мобільний застосунок для оплати житлово-комунальних послуг, передання показань лічильників і контролю за станом розрахунків, повідомляє пресслужба КМДА.
Програму «Комуналка» можна завантажити в App store та Google Play. У застосунку потрібно зареєструватися, ввівши особисті дані, та додати адресу квартири. Загалом можна додати до чотирьох адрес. Щомісяця за обраними адресами надходитимуть електронні рахунки, які можна оплатити за кілька хвилин за допомогою QR-коду.
Оплатити комунальні послуги можна карткою будь-якого банку. Також можна розрахуватися без комісії карткою киянина.
Серед інших можливостей застосунку – поповнення мобільного телефону, перекази з картки на картку, оплата штрафів за порушення ПДР, придбання паркувальних абонементів, оплата за дитсадок, а також оплата транспорту.
Крім Києва програма пропонує додати адреси і в інших містах – Одесі, Запоріжжі, Луцьку, Маріуполі, Миколаєві, Рівному та ще низці міст Одеської й Запорізської областей. В App store застосунок «Комуналка» має оцінку 2.0 бали через те, що користувачі з міст Київської області не змогли додати свої адреси.
Нагадаємо, на початку 2021 року в Києві запустили застосунок Київ Цифровий для оплати проїзду в транспорті. Він замінив Kyiv Smart City.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті