Чому досі немає наземного переходу до метро «Університет»?
Проєкт мусять врахувати під час коригування міського бюджету на 2021 рік.
Проєкт мусять врахувати під час коригування міського бюджету на 2021 рік.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Станом на сьогодні реалізацію проєкту Громадського бюджету-2019 про наземний перехід до станції метро «Університет» через бульвар Шевченка гальмує КМДА. Про це повідомляє киянин Сергій Пасюта, який адвокатує проєкт.
Раніше в КМДА нарікали, що створення переходу блокує Міністерство екології. Перед тим облаштуванню переходу чинила супротив поліція.
Зараз, за висловом Пасюти, м’яч у «бюрократичному футболі» – на полі міської адміністрації, зокрема:
Наземний пішохідний перехід через бульвар Тараса Шевченка існував до 1985 року, потім його замінили підземним. У вересні 2019 року кияни проголосували за створення наземного переходу, з того часу минуло більш як два роки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті