На головних дорогах України планують побудувати мережу електрозарядних станцій
Уряд розробляє державну програму підтримки, яка дозволить передбачити і побудувати швидкісні електрозарядні станції на найбільш популярних маршрутах.
Уряд розробляє державну програму підтримки, яка дозволить передбачити і побудувати швидкісні електрозарядні станції на найбільш популярних маршрутах.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Україна реалізує держпідтримку розвитку мережі швидкісних електричних зарядних станцій на основних автодорогах з Києва до Львова, Одеси та Дніпра. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій на форумі «Україна 30. Інфраструктура», передає Інтерфакс-Україна.
Уряд розробляє спеціальну державну програму підтримки, яка дозволить передбачити і побудувати швидкісні електрозарядні станції на найбільш популярних маршрутах: Київ-Львів, Київ-Одеса і Київ-Дніпро..
В Україні зараз 11 операторів зарядних станцій, з яких три оператори мають власне виробництво станцій змінного і постійного струму.
Також в Україні до 2030 року планують повністю замінити весь міський громадський транспорт на електричний і створити відповідну інфраструктуру для цього. У листопаді минулого року Криклій розповідав, що міністерство працює над внесенням нових змін у ДБН щодо планування і забудови територій, які б дозволили розміщення електрозарядних станцій на всіх дорогах загального користування, у тому числі, і місцевих.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті