Служби таксі США витратили 200 млн доларів, щоб не визнавати водіїв працівниками. Тепер вони підвищують ціни
Uber, Lyft, DoorDash, Instacart і Postmates підняли ціни в Каліфорнії, щоб компенсувати витрати на рекламну кампанію.
Uber, Lyft, DoorDash, Instacart і Postmates підняли ціни в Каліфорнії, щоб компенсувати витрати на рекламну кампанію.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24974 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Компанії Uber, Lyft, DoorDash, Instacart і Postmates підняли ціни в Каліфорнії, щоб не вважати підрядників працівниками, пише The Verge. Ці компанії витратили 200 мільйонів доларів на рекламну кампанію проти закону про кваліфікацію співробітників і таким чином хочуть повернути гроші.
Ціни підняли через те, що тепер компаніям потрібні додаткові гроші аби заплатити за кампанію «Пропозиція 22». Згідно з нею, водії і кур’єри не вважаються співробітниками, але сервіси повинні надати їм допомогу на медичну страховку і мінімальний погодинний заробіток.
У листопаді минулого року у Каліфорнії дозволили сервісам не перекваліфікувати підрядників в співробітників, але для цього компанії спільно витратили рекордні 200 мільйонів доларів на кампанію. Суть її полягала в тому, що сервіси таксі не зможуть належним чином захистити своїх водіїв та заплатити зарплатню, якщо будуть перекваліфіковувати їх в працівників – в результаті вони підвищать ціну або скоротять кількість послуг. Наприклад, Uber витратила би понад 500 мільйонів доларів, а Lyft – 290 мільйонів в рік, якщо їм довелося би вважати водіїв співробітниками.
Попри те, що аргументи сервісів врахували та прийняли цю поправку, ціни все одно виросли – компанії стягують додаткові гроші для виплати допомоги працівникам від одного до 2,5 доларів за поїздку.
Натомість Uber програв справу про права водіїв у Верховному суді Великої Британії. Суд постановив, що водіїв потрібно вважати співробітниками компанії, а не самозайнятими
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті